Skype (8.x-1.2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Value
hy: Արժեք

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Text
hy: Տեքստ

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք
