Skype (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Value
pl: Wartość

en: Default
pl: Domyślny

en: Text
pl: Tekst

en: Button
pl: Przycisk

en: White
pl: Biały

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Blue
pl: Niebieski

en: Text only
pl: Tylko tekst

en: Button text
pl: Tekst przycisku

en: Chat
pl: Czat

en: Field types
pl: Typy pól

en: Every page except the listed pages
pl: Każda strona, z wyjątkiem wymienionych stron

en: The listed pages only
pl: Tylko wymienione strony
