Skype (8.x-1.2) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Value
te: విలువ

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: Blue
te: నీలం

en: Button text
te: బొత్తపు పాఠ్యం
