Skype (8.x-1.2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Submit
ug: يوللاش

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Text
ug: تېكىست

en: White
ug: ئاق

en: Blue
ug: كۆك
