Slack (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Message
da: Meddelelse

en: Image
da: Billede

en: Configuration
da: Indstillinger

en: User name
da: Brugernavn

en: Send test message
da: Send test besked

en: Send message
da: Send besked
