Slack (8.x-1.5) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Message
fa: پیام

en: Image
fa: تصویر

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: User name
fa: نام کاربری

en: Send message
fa: ارسال پیام
