Slack (8.x-1.6) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Message
az: Mesaj

en: Image
az: Şəkil

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: User name
az: İstifadəçi adı

en: Send message
az: Mesaj göndər
