Slack Invite (2.0.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Forms
es: Formularios

en: Message
es: Mensaje

en: Email
es: Correo electrónico

en: Send
es: Enviar

en: Other
es: Otro(s)

en: Channel
es: Canal
