Slack Invite (2.0.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ja: フォーム

en: Message
ja: メッセージ

en: Email
ja: メール

en: Send
ja: 送信

en: Other
ja: その他

en: Channel
ja: チャンネル
