Slack Invite (2.0.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Forms
kn: ಫಾರ್ಮ್ ಗಳು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Other
kn: ಇತರೆ
