Slack Invite (2.0.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Message
lv: Ziņojums

en: Email
lv: E-pasts

en: Send
lv: Sūtīt

en: Other
lv: Citi

en: Channel
lv: Kanāls
