Slack Invite (2.0.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Message
ca: Missatge

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Send
ca: Enviar

en: Other
ca: Altres
