Slack Invite (2.0.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Forms
cs: Formuláře

en: Message
cs: Zpráva

en: Email
cs: E-mail

en: Send
cs: Poslat

en: Other
cs: Jiné

en: Channel
cs: Kanál
