Slack Invite (2.0.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Forms
de: Formulare

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Email
de: E-Mail

en: Send
de: Senden

en: Other
de: Weitere

en: Channel
de: Kanal
