Slack Invite (2.0.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: Message
gl: Mensaxe

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Send
gl: Enviar

en: Other
gl: Outro
