Slack Invite (2.0.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Forms
hu: Űrlapok

en: Message
hu: Üzenet

en: Email
hu: E-mail

en: Send
hu: Küldés

en: Other
hu: Egyéb

en: Channel
hu: Csatorna
