Slack Invite (2.0.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Forms
it: Form

en: Message
it: Messaggio

en: Email
it: E-mail

en: Send
it: Invia

en: Other
it: Altro

en: Channel
it: Canale
