Slack Invite (2.0.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ku: فۆرمەکان

en: Message
ku: پەیام

en: Email
ku: ئیمێل

en: Send
ku: بینێره‌

en: Other
ku: هیتر
