Slack Invite (2.0.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Forms
pl: Formularze

en: Message
pl: Wiadomość

en: Send
pl: Wyślij

en: Other
pl: Inne

en: Channel
pl: Kanał
