Slack Invite (2.0.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Forms
sv: Formulär

en: Message
sv: Meddelande

en: Email
sv: E-post

en: Send
sv: Skicka

en: Other
sv: Övriga

en: Channel
sv: Kanal
