Slack Invite (2.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ta: படிவங்கள்

en: Message
ta: செய்தி

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Send
ta: அனுப்புக

en: Other
ta: மற்றவை
