Slack Invite (2.0.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Forms
th: ฟอร์ม

en: Message
th: ข้อความ

en: Email
th: อีเมล

en: Send
th: ส่ง

en: Other
th: อื่นๆ
