Slack Invite (2.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Forms
tr: Formlar

en: Message
tr: İleti

en: Email
tr: E-posta

en: Send
tr: Gönder

en: Other
tr: Diğer

en: Channel
tr: Kanal
