Slack Invite (2.0.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ug: جەدۋەللەر

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Send
ug: يوللاش

en: Other
ug: باشقا
