Slack Invite (2.0.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Forms
uk: Форми

en: Message
uk: Повідомлення

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Send
uk: Надіслати

en: Other
uk: Інше

en: Channel
uk: Канал
