Slack Invite (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Forms
gu: પત્રકો

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Send
gu: મોકલો

en: Other
gu: અન્ય
