Slack Invite (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Forms
hi: प्रपत्र

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Email
hi: ईमेल

en: Send
hi: भेजें

en: Other
hi: अन्य
