Slack Invite (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Forms
hr: Forme

en: User
hr: Korisnik

en: Email
hr: E-pošta

en: Send
hr: Pošalji

en: Other
hr: Ostalo
