Slack Invite (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Forms
oc: Formularis

en: User
oc: Utilizaire

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Send
oc: Mandar

en: Other
oc: Autre
