Slack Invite (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ar: الاستمارات

en: User
ar: المستخدم

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Send
ar: أرسل

en: Other
ar: آخر
