Slack Invite (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: User
eo: Uzanto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Send
eo: Sendu

en: Other
eo: Alia
