Slack Invite (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Forms
fi: Lomakkeet

en: User
fi: Käyttäjä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Send
fi: Lähetä

en: Other
fi: Muu
