Slack Invite (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ka: ფორმები

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Other
ka: სხვა
