Slack Invite (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Forms
km: សំណុំ​បែបបទ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Other
km: ផ្សេងៗ
