Slack Invite (8.x-1.0) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Forms
no: Skjema

en: User
no: Bruker

en: Email
no: E-post

en: Other
no: Annet

en: The user is already invited.
no: Brukeren er allerede invitert.

en: Enter email address for slack invite
no: Skriv en epostadresse for å motta Slack-invitasjon
