Slack Invite (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: User
sk: Používateľ

en: Email
sk: E-mail

en: Send
sk: Odoslať

en: Other
sk: Ostatné
