Slack Invite (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Forms
te: ఫారాలు

en: User
te: వాడుకరి

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Send
te: పంపించు

en: Other
te: ఇతర
