Slack Invite (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Forms
vi: Các biểu mẫu

en: User
vi: Người dùng

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Send
vi: Gửi

en: Other
vi: Khác
