Slack Receive (2.0.2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Register
et: Registreeru

en: Operations
et: Toimingud

en: Save
et: Salvesta

en: Warning
et: Hoiatus

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Create a REST export resource.
et: Loo REST ekspordi resurss.
