Slack Receive (2.0.2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Operations
fa: عملیات

en: Save
fa: ذخیره

en: Warning
fa: هشدار

en: Save changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: There are no @label yet.
fa: هنوز @label وجود ندارد.
