Slack Receive (2.0.2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Register
fi: Rekisteröidy

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Save
fi: Tallenna

en: Warning
fi: Varoitus

en: Save changes
fi: Tallenna muutokset

en: Border color
fi: Reunan väri

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Authorized
fi: Varmennettu

en: Create a REST export resource.
fi: Luo REST vientiresurssi.
