Slack Receive (2.0.2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: Save changes
ku: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان
