Slack Receive (2.0.2) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Register
pl: Rejestracja

en: Operations
pl: Operacje

en: Save
pl: Zapisz

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Border color
pl: Kolor ramki

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Application name
pl: Nazwa aplikacji

en: Create a REST export resource.
pl: Stwórz zasób eksportu REST

en: There are no @label yet.
pl: @label nie zostały jeszcze dodane.
