Slack Receive (2.0.2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Register
te: నమోదు చెయ్యు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Warning
te: హెచ్చరిక

en: Save changes
te: మార్పులను భద్రపరచు
