Slack Receive (2.0.2) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Register
tr: Kaydol

en: Operations
tr: İşlemler

en: Save
tr: Kaydet

en: Warning
tr: Uyarı

en: Save changes
tr: Değişiklikleri kaydet

en: Border color
tr: Kenarlık rengi

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Application name
tr: Uygulama adı

en: Create a REST export resource.
tr: REST dışa aktarma kaynağı oluştur.

en: There are no @label yet.
tr: Henüz @label yok.
