Slack Receive (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Register
da: Opret konto

en: Operations
da: Handlinger

en: Save
da: Gem

en: Warning
da: Advarsel

en: Save changes
da: Gem ændringer

en: Machine name
da: Internt navn

en: Create a REST export resource.
da: Opret en REST eksportressource.

en: There are no @label yet.
da: Der er endnu ingen @label.
