Slack Receive (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Register
gu: નોંધણી

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Save
gu: સાચવો

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Save changes
gu: સંપાદનો સાચવો
