Slack Receive (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Register
is: Nýskráning

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Save
is: Vista

en: Warning
is: Viðvörun

en: Save changes
is: Vista breytingar
