Slack Receive (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Register
kn: ರಿಜಿಸ್ಟರ್(ನೋಂದಾಯಿಸು)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Border color
kn: ಅಂಚಿನ ಬಣ್ಣ:
