Slack Receive (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Register
ro: Înscriere

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Save
ro: Salvare

en: Warning
ro: Avertizare

en: Save changes
ro: Salvare schimbări

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Authorized
ro: Autorizat

en: Create a REST export resource.
ro: Creează resursă pentru export REST.

en: There are no @label yet.
ro: Nu există @label încă.
